Inwestycja deweloperska w ścisłym centrum Świnoujścia – pięknego i popularnego nadmorskiego kurortu. Nowoczesna, ponadczasowa architektura skrywa 56 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań.
  • 56 lokali

  • 1.9 km do plaży

  • 100 m do centrum

Ostatnie wolne mieszkania

Penelopa Silver

Penelopa Silver to nowa inwestycja realizowana w miejscu historycznego klubu Penelopa – w ścisłym centrum Świnoujścia przy ul. Kościuszki 9a. W nowocześnie wykonanym i wykończonym budynku znajdować się będzie 56 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 32 do niemal 82 m2.

W ofercie znajdują się zarówno 32 metrowe kawalerki jak i mieszkania 2 pokojowe mieszczące się na podobnym metrażu. Są to mieszkanie idealne pod inwestycję lub na własne cele mieszkaniowe. Dla poszukujących większych metraży przygotowaliśmy 2 poziomowe mieszkania z antresolami lub jednopoziomowe mieszkania o powierzchni 81,84m2.

Każde mieszkanie posiada co najmniej jeden balkon (a niektóre mają do dyspozycji dwa balkony) oraz dostęp do ponad 50 metrowego, ogólnodostępnego tarasu na najwyższej kondygnacji. Kawalerki znajdujące się na ostatnim piętrze, oraz mieszkania 2 poziomowe wyróżniają się wspaniałymi, nawet 72 metrowymi tarasami.

Planowana data zakończenia budowy to II kwartał 2020.

Postęp z budowy

Skontktuj się z nami Chętnie zaprezentujemy wybrany lokal
Partner nieruchomości